اجتماع بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

اجتماع: بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان قیمت سکه و طلا بازار هرمزگان ربع سکه

گت بلاگز اخبار بین الملل اظهارات ترزا می بعد از جلسه کمیته بحران

نخست‌وزیر انگلیس امروز یکشنبه در پی جلسه کمیته “واکنش بحران” دولت گفت، حمله مرگبار در لندن هفت کشته بر جای گذاشت. او همچنین گفت، پلیس انگلیس از ماه مارس پنج حمل

اظهارات ترزا می بعد از جلسه کمیته بحران

اظهارات ترزا می بعد از جلسه کمیته بحران

عبارات مهم : کنترل

نخست وزیر انگلیس امروز یکشنبه در پی جلسه کمیته “واکنش بحران” دولت گفت، حمله مرگبار در لندن هفت کشته بر جای گذاشت. او همچنین گفت، پلیس انگلیس از ماه مارس پنج حمله را ناکام گذاشته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ترزا می، نخست وزیر انگلیس که بعد از حمله مرگبار شنبه شب در لندن دستور تشکیل کمیته اضطراری بحران را صادر کرده بود، تاکید کرد باید تلاش هایی جهت کنترل شبکه های مجازی تندروها صورت بگیرد. او گفت: کنترل شدیدتری باید روی فضای سایبری وجود داشته باشد تا افراطگرایان نتوانند از آنها استفاده کنند.

اظهارات ترزا می بعد از جلسه کمیته بحران

او همچنین تاکید کرد: ماهیت تهدیدها پیچیده تر شده است است و ما باید استراتژی خودمان را جهت مبارزه با تروریسم تقویت کنیم.

نخست وزیر انگلیس همچنین گفت: حملات اخیر با یک ایدئولوژی شیطانی که تاکید دارد ارزش های غربی با اسلام ناسازگار هست، عجین شده است است.

نخست‌وزیر انگلیس امروز یکشنبه در پی جلسه کمیته “واکنش بحران” دولت گفت، حمله مرگبار در لندن هفت کشته بر جای گذاشت. او همچنین گفت، پلیس انگلیس از ماه مارس پنج حمل

او تاکید کرد حمله لندن هفت کشته داشته و بسیاری از ۴۸ فردی که طی درگیری ها زخمی شدند و در بیمارستان به سر می برند، حال جسمانی وخیمی دارند.

ترزا می همچنین گفت، کمپین های انتخاباتی از دوشنبه مجددا شروع می شود و انتخابات پارلمانی زودهنگام طبق برنامه پنج شنبه (۱۸ خرداد) برگزار می شود. ترزا می که برابر دفتر نخست وزیری صحبت کرد، گفت: دو حزب مهم انگلیس به نشانه احترام کمپین های انتخاباتی امروز خودشان را به حالت تعلیق درآوردند ولی خشونت هرگز نمی تواند در روند دموکراتیک ما خللی ایجاد کند، بنابراین این کارزارها از دوشنبه از سر گرفته می شود و انتخابات پارلمانی طبق برنامه روز پنج شنبه انجام می شود.

در همین حال امبر راد، وزیر کشور انگلیس در مصاحبه با آی تی وی گفت، مهاجمان لندن احتمالا “تروریست های اسلامی افراطی” بوده اند. او افزود: همانطور که نخست وزیر تاکید کرد، اطمینان داریم که آنها تروریست های اسلامی افراطی هستند و ما باید پی ببریم که این سطح از افراطگرایی از کجا ناشی شده است است.

اظهارات ترزا می بعد از جلسه کمیته بحران

این مقام راجع به هویت مهاجمان لندن و اینکه آیا هویت آنها جهت مقام ها آشنا شده است بوده، اظهارنظری نکرد. او گفت: تحقیقات ادامه دارد و باید اطلاعات بیشتری راجع به سه مهاجم به دست بیاوریم. همچنین به نظر می رسد که ارتباطی میان مهاجمان لندن و بمبگذاری انتحاری در منچستر که ۲۲ مه رخ داد، وجود نداشته باشد. از نظر ما چنین امری بعید است ولی در این لحظه نمی توان آن را رد کرد.

واژه های کلیدی: کنترل | انگلیس | دوشنبه | اظهارات | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs