اجتماع بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

اجتماع: بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان قیمت سکه و طلا بازار هرمزگان ربع سکه

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی با تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران مقابله می‌کنیم نه فقط برجام / تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی راجع به عملکرد سیاست خارجی واشنگتن در سال 2017، نوشت: توافق هسته‌ای دیگر در مرکز سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران قرار ندا

با تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران مقابله می‌کنیم نه فقط برجام / تیلرسون

تیلرسون: با تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران مقابله می کنیم نه فقط برجام

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی راجع به عملکرد سیاست خارجی واشنگتن در سال 2017، نوشت: توافق هسته ای دیگر در مرکز سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران قرار ندارد و ما اکنون در حال مقابله با تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران هستیم.

به گزارش ایسنا، رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز به تشریح عملکرد واشنگتن در عرصه سیاست خارجی در سال 2017 پرداخت و توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 را یکی از موضوعاتی دانست که رییس جمهور آمریکا در یک سال گذشته به آن پیگیری کرده است.

با تمام تهدیدات کشور عزیزمان ایران مقابله می‌کنیم نه فقط برجام / تیلرسون

وی در یادداشت خود با طرح ادعاهایی علیه سیاست های کشور عزیزمان ایران در منطقه، نوشت: توافق هسته ای ناقص با کشور عزیزمان ایران دیگر در مرکز سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران قرار ندارد. ما اکنون در حال مقابله با مجموع تهدیدات کشور عزیزمان ایران هستیم. بخشی از این استراتژی، ایجاد دوباره اتحاد با شرکایمان در خاورمیانه هست. ما در ماه نوامبر نیز کمک کردیم تا روابط دیپلماتیک میان عراق و عربستان سعودی بار دیگر برقرار شود.

تیلرسون همچنین نوشت: ما کماکان به همکاری با متحدان مان و کنگره جهت ایجاد گزینه هایی به منظور پیگیری به نقاط ضعف زیاد توافق هسته ای ادامه می دهیم و در عین حال روی تلاشی جهت مجازات کشور عزیزمان ایران جهت نقض تعهداتش در زمینه موشک های بالستیک و فعالیت های بی ثبات کننده اش در منطقه کار می کنیم.

وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی راجع به عملکرد سیاست خارجی واشنگتن در سال 2017، نوشت: توافق هسته‌ای دیگر در مرکز سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران قرار ندا

رییس دستگاه دیپلماسی آمریکا در ادامه یادداشت خود به تشریح سیاست های وزارت امور خارجه آمریکا در قبال کره شمالی، چین و روسیه پرداخت و مدعی شد که واشنگتن در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ به توسعه بین الملل کمک کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیاست | مقابله | آمریکا | تهدیدات | واشنگتن | رکس تیلرسون | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs