اجتماع بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

اجتماع: بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان قیمت سکه و طلا بازار هرمزگان ربع سکه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نورافکن می‌تواند تیم جوانان را جمع کند/ یک روز در راه هستیم ، امیرحسین پیروانی

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران می‌گوید امید نورافکن می‌تواند به این تیم در مسابقه های جام جهانی کمک زیادی داشته باشد.

نورافکن می‌تواند تیم جوانان را جمع کند/ یک روز در راه هستیم ، امیرحسین پیروانی

امیرحسین پیروانی: نورافکن می تواند تیم جوانان را جمع کند/ یک روز در راه هستیم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران می گوید امید نورافکن می تواند به این تیم در مسابقه های جام جهانی کمک زیادی داشته باشد.

به گزارش مهر، امیرحسین پیروانی راجع به حضور امید نورافکنی در تیم جوانان تاکید کرد: از علیرضا منصوریان تقدیر می کنم. ما دیروز مفصل با هم صحبت کردیم و وی دوستی کرد و اجازه داد امید به تیم جوانان بیاید. امید در تیم جوانان رشد کرد و به استقلال پیوست. او بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری هست. جدا از بحث داخل زمین، امید به خاطر ارتباطش با بازیکنان و اعضای کادر فنی در بیرون از زمین هم می تواند تیم را خوب جمع کند. قرار شد امید از امروز به تیم جوانان بیاید.

نورافکن می‌تواند تیم جوانان را جمع کند/ یک روز در راه هستیم ، امیرحسین پیروانی

وی در خصوص تعداد بازیکنان تیم جوانان در لیست نهایی تاکید کرد: در مسابقه های کسب سهمیه جام جهانی، ۲۳ بازیکن به همراه داشتیم ولی جهت متاسفانه جهت خود مسابقه های جام جهانی با ۲۱ بازیکن اعزام می شویم. دو روز قبل جلسه طولانی با همکاران داشتم و سخت بود که نام چند بازیکن را خط بزنیم.

سرمربی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این سئوال که آیا مشکلی جهت روادید و کارت بازی امید نورافکن به خاطر دیر ملحق شدن نیست؟ گفت: ۵ فروردین ماه آخرین زمانی بود که باید ۳۵ نفر را عضویت می کردیم که همان موقع امید را در لیست اولیه عضویت کرده بودیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران می‌گوید امید نورافکن می‌تواند به این تیم در مسابقه های جام جهانی کمک زیادی داشته باشد.

پیروانی با بیان اینکه تیم جوانان ساعت ۲۱ فردا پرواز می کند، گفت: ابتدا به دوبی می رویم سپس به سئوال و بعد از آن به شهر جی جو. در واقع ما ساعت ۲۲ بعد فردا به محل اقامت خود در کره جنوبی می رسیم و نزدیک به یک روز در راه هستیم.

وی یادآور شد: در گروه مشکل قرار گرفته ایم. هنگامی که برزیل، صربستان و هلند به این مسابقه های نمی رسند نشان دهنده مشکل کار است ولی ما هم هدفی را جهت خودمان ترسیم کرده ایم و امیدواریم به مرحله بعد افزایش کنیم. ما تجربه کافی را نداشته ایم و سالها بود که در جام جهانی نبودیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | جوانان | مسابقه | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs