اجتماع بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

اجتماع: بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان قیمت سکه و طلا بازار هرمزگان ربع سکه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش مورینیو به گاف وحشتناک دخه‌آ برابر پرتغال

سرمربی منچستریونایتد در مورد اشتباه مهلک دروازه‌بان تیمش در بازی ماتادورها برابر پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ اعتراف تلخی کرد.

واکنش مورینیو به گاف وحشتناک دخه‌آ برابر پرتغال

واکنش مورینیو به گاف وحشتناک دخه آ برابر پرتغال

عبارات مهم : پرتغال

سرمربی منچستریونایتد در مورد اشتباه مهلک دروازه بان تیمش در بازی ماتادورها برابر پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ اعتراف تلخی کرد.

به گزارش تسنیم، شب گذشته (جمعه) در جدال تیم های ملی اسپانیا و پرتغال در گروه B جام جهانی 2018 داوید دخه آ سنگربان ماتادورها جهت دفع شوت از راه دور کریستانو رونالدو مرتکب اشتباهی شد که منجر به گل دوم پرتغال شد. شوت زمینی رونالدو درست به همان سمتی رفت که دخه آ جاگیری کرده بود ولی توپ در کمال ناباوری از دستان او خارج شد و به تور دروازه چسبید.

واکنش مورینیو به گاف وحشتناک دخه‌آ برابر پرتغال

ژوزه مورینیو سرمربی منچستنریونایتد بعد از تماشای گاف وحشتناک سنگربان تیمش در این بازی گفت: دخه آ فرزند من هست، گفتنش دردناک است ولی او می داند که مرتکب یک اشتباه بد شده است هست. او مرتکب اشتباهی شد که هنگامی که در منچستریونایتد هست، مرتکب نمی شود و به همین علت هم فصل گذشته به خاطر بازی های فوق العاده اش بازیکن فصل شد با این حال چنین اتفاقاتی جهت عالی ترین بازیکنان دنیا هم رخ می دهد.

مورینیو در ادامه تأکید کرد که با وجود اشتباه مهلک دخه آ، عملکرد او در بازی های بعدی تحت تأثیر این اشتباه قرار نمی گیرد. او اظهار داشت: توصیه خوب در مورد عالی ترین بازیکنان این است که در بازی بعدی (پس از غلط های شان) آنها دوباره با روحیه، بدون وحشت و با اعتماد به نفس آماده کمک به تیم هستند.

سرمربی منچستریونایتد در مورد اشتباه مهلک دروازه‌بان تیمش در بازی ماتادورها برابر پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ اعتراف تلخی کرد.

واژه های کلیدی: پرتغال | مورینیو | رونالدو | وحشتناک | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs