اجتماع بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان

اجتماع: بازار هرمزگان خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان قیمت سکه و طلا بازار هرمزگان ربع سکه

گت بلاگز اخبار گوناگون تصویرهای ، در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟

بابانوئل‌ بودن فقط به پوشیدن لباس قرمز و ریش بلند و سفید نیست. جالب است بدانید که این عنوان در غرب یک حرفه تخصصی محسوب می‌شود و بابانوئل‌ها باید در یکی از مدرسه

تصویرهای ، در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟

در مدرسه بابانوئل ها چه می گذرد؟ / تصاویر

عبارات مهم : ایران

بابانوئل بودن فقط به پوشیدن لباس قرمز و ریش بلند و سفید نیست. جالب است بدانید که این عنوان در غرب یک حرفه تخصصی محسوب می شود و بابانوئل ها باید در یکی از مدرسه های آمریکا دروس تخصصی بابانوئلی را بگذرانند!

به گزارش ایسنا، چیز زیادی به مراسم خوش حالی کریسمس نمانده هست. بابانوئل هم یک شخصیت تاریخی است که خیلی زیاد با فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی آمیخته شده است هست. بابانوئل معمولا یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز هست. معمولا او یک کیسه پر از هدیه به همراه دارد که در روز کریسمس یا شب قبل از آن جهت فرزند ها به ارمغان می آورد.

مسیحی ها بر این باورند که بابانوئل از شومینه وارد منزل می شود و فرزند ها را به دسته های خوب و بد تقسیم می کند و جهت کودکانی که رفتاری شایسته داشته باشند، هدیه می آورد. همچنین افسانه ای وجود دارد مبنی بر اینکه این هدایا در «کارگاه اسباب بازی سازی بابانوئل» در قطب شمال ساخته می شوند.

اما این عنوان اصلا به این معنا نیست که هرکسی دلش خواست می تواند لباس بابانوئل بپوشد و در سطح شهر رفت و آمد کند. آنها باید در مدرسه ای به نام «سانتاکلاوس» دوره های تخصصی ببینند و بعد از آن گواهی بابانوئلی دریافت کنند.

این مدرسه، افرادی با میانگین سنی ۶۳ سال را پذیرش می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه با کودکان معاشرت کنند. بابانوئل ها باید در مدرسه یاد بگیرند که چگونه در ایام تعطیلات کریسمس سرحال باشند. آنها باید اصول اخلاقی را به خوبی بیاموزند و یاد بگیرند که چطور جهت دوربین های عکاسی ژست بگیرند.

تصویرهای ، در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟

اولویت عضویت با کسانی است که سری پر از موی سفید و ریش بلند داشته باشند ولی افرادی که این شاخصه را نداشته باشند هم می توانند در مدرسه عضویت کنند؛ مخصوصا اگر در حوزه روانشناسی کودک تجربه داشته باشند.

رئیس «سانتاکلاوس» در وبسایت این مدرسه خطاب به علاقه مندان حرفه بابانوئلی نوشته است: «دانشگاه من به شما می آموزد که این ریش، شکم و کت و شلوار قرمز نیست که شما را بابانوئل می کند بلکه آنچه از شما یک بابانوئل خوب می سازد، آن چیزی است که در قلبتان دارید.»

حالا در آستانه سال ۲۰۱۸ حدود ۳۰۰ بابانوئل از ۱۲ مرکز متفاوت در ایالات متحده آمریکا فارغ التحصیل شده است اند تا در تعطیلات کریسمس به هر کجای دنیا که می خواهند، سفر کنند و جهت فرزند هایی که انتظارشان را می کشند، هدیه ببرند.

بابانوئل ها در کشور عزیزمان ایران هم هستند ولی معمولا افرادی هستند که خود را با گریم شبیه بابانوئل می کنند و زیاد هم در محله های ارمنی نشین تردد می کنند و با مردم تصویر می گیرند.

این در حالی است که وقت زیادی به عید نوروز ما ایرانی ها هم باقی نمانده هست. عیدی که یکی از نمادهایش «حاجی فیروز» است ولی مردم کشور ما هیچ علاقه ای ندارند با حاجی فیروزهای متکدی که صورت خود را با واکس سیاه می کنند و شب ها در خیابان پی لقمه نانی پرسه می زنند، معاشرت کنند.

حاجی فیروز یک صورت افسانه ای در ادبیات فولکور کشور عزیزمان ایران است که باید در آغازین روزهای هر سال به شهرها بیاید تا آمدن نوروز را به مردم خبر بدهد. او یک مرد لاغراندام و سیاه رخ، با کلاه دوکی، گیوه های نوک تیز و جامه سرخ است که با دایره زنگی و تنبک به خیابان ها می آید و به رقص، شیرین کاری و خواندن آواز می پردازد ولی مدت هاست که در کشور عزیزمان ایران حاجی فیروزهای واقعی جای خود را به متکدیانی در پوشش لباس حاجی فیروز داده اند تا به جای اینکه در سطح شهر آمدن بهار را نوید دهند، لقمه نانی جهت خود دست و پا کنند.

بابانوئل‌ بودن فقط به پوشیدن لباس قرمز و ریش بلند و سفید نیست. جالب است بدانید که این عنوان در غرب یک حرفه تخصصی محسوب می‌شود و بابانوئل‌ها باید در یکی از مدرسه

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | مدرسه | ایرانی | کریسمس | بابانوئل | اخبار گوناگون

تصویرهای ، در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟

تصویرهای ، در مدرسه بابانوئل‌ها چه می‌گذرد؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs